Найближче змагання
Тестове змагання

2024-01-01 00:00:00
2026-01-01 00:00:00

Команди

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Танчук Софія Юріївна

Tanchuk Sofiia

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
SofiaTanchuk
AtCoder:
SofiaTanchuk
Codeforces:
SofiaTanchuk

Степанчук Тимофій Вадимович

Stepanchuk Tymofii

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
t1m0feevka__
AtCoder:
t1m0feevka__
Codeforces:
t1m0feevka__

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Никифоренко Микита Дмитрович

Nykyforenko Mykyta

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
mykytanf

Гулієв Фарід Ельман

Huliiev Farid

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
Jujumba

Сосна Арсеній Валерійович

Sosna Arsenii

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
TTuCbKoTp9Ic

Тренер: Соломко Людмила Андріївна

Кратасюк Максим Олегович

Kratasiuk Maksym

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
PI221_Kratasiuk_Maksym

Ковальчук Ростислав Олександрович

Kovalchuk Rostyslav

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
PI-232_Kovalchuk

Волобуєв Олександр Володимирович

Volobuiev Oleksandr

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
PI221_Volobuiev_Oleksandr

Коломієць Вадим Станіславович

Kolomiets Vadym

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
Pi-221_Kolomiiets_Vadym

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Заводник Владислав Олександрович

Zavodnyk Vladyslav

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Vladprog
AtCoder:
VladProg
Codeforces:
VladProg

Луценко Костянтин Олександрович

Lutsenko Kostiantyn

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Kostil
AtCoder:
KostasKostil
Codeforces:
KostasKostil

Савчук Костянтин Ростиславович

Savchuk Kostiantyn

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
kostia244
AtCoder:
kostia244
Codeforces:
kostia244

Кисіль Кирило Сергійович

Kysil Kyrylo

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Hiki

Скориков Владислав Вікторович

Skorykov Vladyslav

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
souldeuss

Кучерявенко Михайло Миколайович

Kucheriavenko Mykhailo

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
archer4547

Тренер: Міхєєнко Денис Юрийович

Малиновський Микита Ігорович

Malynovskyi Mykyta

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
gronify

Дудник Олексій Вікторович

Dudnyk Oleksii

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
olexenn

Тітенко Даніїл Андрійович

Titenko Daniil

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
rerum

Сівер Данило Сергійович

Siver Danylo

Veteran

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
Ubermensch

Бондарь Владислав Олегович

Bondar Vladyslav

Veteran

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
vbondar

Тищенко Даніїл Володимирович

Tyshchenko Daniil

Veteran

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
dantish
Codeforces:
dantish

Лагутін Володимир Сергійович

Lagutin Volodumur

School

Бориспільський ліцей "ОСНОВА" Бориспільської міської ради Київської області

EOlymp:
trapik

Слинько Тимур Олександрович

Slynko Tymur

School

Бориспільський ліцей "ОСНОВА" Бориспільської міської ради Київської області

EOlymp:
timur_slinko

Тренер: Лимаренко Юлія Олексіївна

Просвєтов Олександр Олександрович

Prosvietov Oleksandr

Student

Запорізький національний університет

EOlymp:
OO_prosv

Сапко Артем Олександрович

Sapko Artem

Student

Запорізький національний університет

EOlymp:
Artem_Sapko_sastom
AtCoder:
Artem_Sapko
Codeforces:
Artem_Sapko_sastom

Задніпровська Іванна Вадимівна

Zadniprovska Ivanna

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №11 Хмельницької міської ради"

EOlymp:
Zadniprovska_Ivanna

Задніпровський Вадим Григорович

Zadniprovskyi Vadym

Veteran

Хмельницький національний університет

EOlymp:
blackranger83

Задніпровська Тетяна Вадимівна

Zadniprovska Tetiana

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №11 Хмельницької міської ради"

EOlymp:
zadniprovska

Соломко Людмила Андріївна

Solomko Liudmyla

Veteran

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
SLA

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Анкудінов Артем Віталійович

Ankudinov Artem

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
Ankudinov
AtCoder:
Ankudinov
Codeforces:
Ankudinov

Бірюков Марк Олексійович

Biriukov Mark

School

ПРИВАТНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА,ЗАКЛАД) "ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ.: ПОЧАТКОВА ШКОЛА, ГІМНАЗІЯ, ЛІЦЕЙ - "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ШКОЛА "БАЗИС"

EOlymp:
Mark_Bir
Codeforces:
MarkBir

Мороз Петро Олексійович

Moroz Peter

School

Технічний ліцей Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва

EOlymp:
Peter_Moroz
AtCoder:
Peter_Moroz_2009
Codeforces:
Peter172

Небельський Максим Віталійович

Nebelskyi Maksym

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
maxneb

Єремія Дмитро Дорінович

Yeremiia Dmytro

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
ookioy

Василик Юрій Миколайович

Vasylyk Yurii

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
w1xes

Фонарюк Василь Олександрович

Fonaryuk Vasyl

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
Vasyl_863

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Ступак Сергій Олегович

Stupak Serhii

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
Hruvnya
AtCoder:
Hruvnya
Codeforces:
Hruvnya

Мороз Микола Олександрович

Moroz Mykola

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
Dantufan
AtCoder:
Nikolay_FPM
Codeforces:
Nikolay_FPM

Крєпак Олександра Русланівна

Kriepak Oleksandra

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
osfli
AtCoder:
osfli
Codeforces:
osfli

Тренер: Рожко Володимир Вікторович

Красовський Богдан Анатолійович

Krasovskyi Bohdan

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
eolymp.support

Дибач Дмитро Юрійович

Dybach Dmytro

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
Ixalezal
Codeforces:
leetfag

Михальчук Антон Євгенійович

Mykhalchuk Anton

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
serpanchyk

Тренер: Геворгян Артем Арсенович

Геворгян Артем Арсенович

Hevorhian Artem

Veteran

Kyiv National University of Taras Shevchenko

EOlymp:
artemhevorhian
Codeforces:
i516739

Тренер: Ніколай Асландуков

Баришнікова Лілія Іванівна

Baryshnikova Liliya

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
LiliyaBaryshnikova243

Адаменко Олександра Олександрівна

Adamenko Oleksandra

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
Oleksandra_Adamenko

Борисенко Марія Ярославівна

Borysenko Mariya

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
Maria_Borysenko

Д’яков Роман Олександрович

Dyakov Roman

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
DiakovRoman

Тренер: Бурка Лариса Миколаївна

Бурка Лариса Миколаївна

Burka Larysa

Veteran

Бахмацький ліцей №1 Бахмацької міської ради Чернігівської області

EOlymp:
Bu_Lar

Ненаженко Денис Олександрович

Nenazhenko Denys

School

Бахмацький ліцей №1 Бахмацької міської ради Чернігівської області

EOlymp:
Denys_Nenazenko_1210

Вітюк Андрій Юрійович

Vitiuk Andrey

School

Бахмацький ліцей №1 Бахмацької міської ради Чернігівської області

EOlymp:
Andreyy_15

Семенченко Богдан Віталійович

Semenchenko Bohdan

School

Бахмацький ліцей № 1 Бахмацької міської ради Чернігівської області

EOlymp:
BohdanS123

Тренер: Роман Богдан Євгенович

Ригайло Віталій Миколайович

Ryhailo Vitalii

Student

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
second1996

Тренер: Калатало Олег Васильович

Лучка Сергій Володимирович

Luchka Sergiy

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

EOlymp:
Sergiy_Luchka

Прокопишин Юрій Ігорович

Prokopyshyn Yurii

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

EOlymp:
Budun

Болюх Пауло Богданович

Boliukh Paulo

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

EOlymp:
paulo_boliukh

Цимбалістий Богдан Васильович

Tsymbalistiy Bogdan

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

EOlymp:
elated_tu_630

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Ковнацький Валерій Олександрович

Kovnatskyi Valerii

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
Triseedot
Codeforces:
Triseedot

Гринь Володимир Дмитрович

Gryn Volodymyr

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
VovaGr
Codeforces:
Vova_Arhimed

Погодіна Єлізавета Валентинівна

Pohodina Yelizaveta

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
Liza_Pohodina
Codeforces:
Liza_Pohodina

Борзенков Андрій Борисович

Borzenkov Andrii

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
Andrey27
AtCoder:
andriyborzenkov
Codeforces:
andriy.borzenkov

Тренер: Бедратюк Леонід Петрович

Галкін Кирил Вадимович

Galkin Kyryl

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
Robot258
Codeforces:
Robot258

Ямполь Владислав Віталійович

Yampol Vladyslav

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
v0id

Гулеватий Євген Андрійович

Gulevaty Evgen

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
Lich3124

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Красовський Микола Русланович

Krasovskyi Mykola

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Kulunchick

Нестеренко Кірілл Андрійович

Nesterenko Kirill

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Tomas_Shelby_288

Овдієнко Максим Олександрович

Ovdiienko Maxim

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Mr.OvdMax
AtCoder:
MrOvdMax

Куц Андрій Віталійович

Kuts Andrii

Student

Jagiellonian University

EOlymp:
user817040
AtCoder:
KAZINAK_1488
Codeforces:
Jajceslav

Свягла Володимир Михайлович

Sviahla Volodymyr

Veteran

Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради

EOlymp:
SVoM

Юрас Андрій Олегович

Yuras Andrii

Student

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
Laplas

Галій Олександр Васильович

Galiy Oleksandr

Veteran

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
ohalii

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Коваль Богдан Андрійович

Koval Bohdan

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Bodya
AtCoder:
Bodya
Codeforces:
Bodya

Калачук Микита Вікторович

Kalachuk Mikita

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Mikita
AtCoder:
Mikita
Codeforces:
Mikita

Шмигельський Ілля Богданович

Shmyhelskyi Illia

Student

КПІ ім. Ігоря Сікорського

EOlymp:
Illia
AtCoder:
Illia
Codeforces:
Illia

Русаченко Артем Валерійович

Rusachenko Artem

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Artem
AtCoder:
Artem
Codeforces:
Artem

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Русаченко Артем Валерійович

Rusachenko Artem

Student

КПІ ім. Ігоря Сікорського

EOlymp:
optimiiiist
AtCoder:
optimiiiist
Codeforces:
optimiiiist

Калачук Микита Вікторович

Kalachuk Mikita

Student

КПІ ім. Ігоря Сікорського

EOlymp:
nikita_1921
AtCoder:
nikita_1921
Codeforces:
nikita_1921

Шмигельський Ілля Богданович

Shmyhelskyi Illia

Student

КПІ ім. Ігоря Сікорського

EOlymp:
DeZPeR
AtCoder:
DeZPeR
Codeforces:
DeZPeR

Сичов Олександр Андрійович

Sychov Alexander

Student

КПІ ім. Ігоря Сікорського

EOlymp:
alex_nagibator
AtCoder:
alex_nagibator
Codeforces:
alex_nagibator

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Євтушенко Іван Ігорович

Yevtushenko Ivan

Veteran

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Vanster
Codeforces:
Vanster

Кібенко Емілія Романівна

Kibenko Emiliia

Veteran

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
mockingirl

Тренер: Арсенюк Ігор Ростиславович

Патик Максим Іванович

Patyk Maksym

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
v1mer
Codeforces:
v1mer_

Маркевич Софія Андріївна

Markevych Sofiia

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
DeiKit

Пупков Богдан Олексійович

Pupkov Bohdan

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
fritch

Тренер: Желюк Надія Дмитрівна

Заяць Роман Олексійович

Zayats Roman

School

Рівненський ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

EOlymp:
romanzaiats

Романюк Кирил Васильович

Romanyuk Kyryl

School

Рівненський ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

EOlymp:
Reap4ik

Зарічнюк Андрій Володимирович

Zarichniuk Andrii

School

Рівненський ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

EOlymp:
Zarichniuk

Камінський Роман Олександрович

Kaminskyi Roman

School

Рівненський ліцей "Елітар" Рівненської міської ради

EOlymp:
gamekersol

Тренер: -

Олешек Віктор Ігорович

Oleshek Viktor

Student

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
user693074

Тренер: Караванова Тетяна Петрівна

Мельник Володимир Олександрович

Melnyk Volodymyr

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
melnyk.volodymyr

Мар’янчук Олександр Олегович

Marianchuk Oleksandr

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
uboot

Чеховський Станіслав Ігорович

Chekhovskyi Stanislav

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
Stas2048

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Яструб Антон Андрійович

Yastrub Anton

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
yastrub.a
AtCoder:
Freyls
Codeforces:
Freyls

Кулинич Данило Володимирович

Kulynych Danylo

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
Danya3131
AtCoder:
Danilooooo
Codeforces:
Danila_Kulinich

Волочай Кирило Станіславович

Volochay Kirilo

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
kirilchay
Codeforces:
kirilchai

Тонковид Кирило Анатолійович

Tonkovyd Kyrylo

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
chillchirill1

Носаль Максим Володимирович

Nosal Maksym

Student

Warsaw University of Technology

EOlymp:
MaxCooL420

Тренер: Баталова Олена Володимирівна

Перехрест Варвара Сергіївна

Perehrest Varvara

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №10 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
inspiring_morse_345
AtCoder:
Stranger_777
Codeforces:
Varyonka666

Жушман Аліса Сергіївна

Zhushman Alisa

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №10 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
a_lis.a_
AtCoder:
mmlnri

Деркач Олександра Костянтинівна

Derkach Oleksandra

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №10 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
oleksandra_derkac_110809
AtCoder:
aleksa09
Codeforces:
Sasha_Prisons09082009

Кординський Максим Вікторович

Kordinskiy Maxim

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей №10 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
maksumlordinsliy
AtCoder:
hellrock2
Codeforces:
mak12345

Тренер: Mykhaylo Medvedyev

Гаджиев Гусейн Эльнурович

Hajiyev Huseyn

Student

ADA University

EOlymp:
MSHus
AtCoder:
computerbox
Codeforces:
computerbox

Тренер: Вовк Олександр Валерійович

Вихованський Назарій Юрійович

Vykhovanskyy Nazariy

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
NazariyV
AtCoder:
NazariyV
Codeforces:
NazariyV

Двалі Михайло Борисович

Dvali Mykhailo

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
Misha_Dvali
AtCoder:
Misha_Dvali
Codeforces:
Misha_Dvali

Масло Тимофій Владиславович

Maslo Tymofii

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
smilerain
AtCoder:
smlrntm
Codeforces:
smlrntm

Залєтов Марк Олександрович

Zaletov Mark

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
markzaletov
AtCoder:
Mark12345
Codeforces:
Mark1234

Тренер: Міхєєнко Денис Юрийович

Голяк Денис Валентинович

Golyak Denys

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Goldsk1n

Чміль Микита Сергійович

Chmil Mykyta

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
TheGrayback

Туболов Владислав Олександрович

Tubolov Vladuslav

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Tamagochick

Алтухов Владислав Олександрович

Altukhov Vladyslav

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Ghost251

Тренер: Мудрик Іван Ярославович

Бессараб Борис Юрійович

Bessarab Borys

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
user298613

Чорнописький Кирило Русланович

Chornopyskyi Kyrylo

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
kkkurulo

Герасимчук Ярослав Леонідович

Herasymchyk Yaroslav

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
big_banana_26

Мариніч Віталій Васильович

Marunich Vitalii

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
marynich_vitalii

Тренер: Булгакова Олександра Сергіївна

Вежбицький Станіслав Борисович

Vezhbytskyi Stanislav

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Vezb

Борщова Вероніка Василівна

Borshchova Veronika

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
nia_foxter

Бабейчик Альбіна Андріївна

Babeychyk Albina

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
albina_babeychyk

Вінярська Заріна Олегівна

Viniarska Zarina

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
zarina_viniarska

Тренер: Соломко Людмила Андріївна

Чаюк Ольга Юріївна

Chaiuk Olha

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
PI222_Chaiuk_Olha

Кепкін Владислав Олександрович

Kepkin Vladyslav

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету "Львівська політехніка"

EOlymp:
PI221_Kepkin_Vlad

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Лінник Катерина Сергіївна

Linnyk Kateryna

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
klynx

Плєшкова Дарія Ігорівна

Plieshkova Dariia

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
dariyana_1

Ковалюк Валерія Юріївна

Kovaliuk Valeriia

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
lerakovaliuk

Кіселар Владислав Петрович

Kiselar Vladyslav

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
private_static_void_vlad

Тренер: Присяжнюк Тетяна Юріївна

Борисенко Володимир Володимирович

Borysenko Volodymyr

School

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області

EOlymp:
Volodymyr_Borysenko
AtCoder:
VolodymyrB
Codeforces:
LogiAce

Польовий Олександр Васильович

Polovyi Olexander

Student

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
aVOKA3O

Повелиця Жанна Сергіївна

Povelytsia Zhanna

Student

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
zhannap

Марченко Іван Вікторович

Marchenko Ivan

Student

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
marchenko212

Масалитін Денис Федорович

Masalytin Denis

Student

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

EOlymp:
Masalytin

Тренер: Міняйло Максим Володимирович

Ласкаржевський Владислав Олексійович

Laskarzhevskyi Vladyslav

Student

Харківський національний університет внутрішніх справ

EOlymp:
acdeacde
AtCoder:
-
Codeforces:
-

Міняйло Максим Володимирович

Maksym Miniaylo

Student

Харківський національний університет внутрішніх справ

EOlymp:
user180434
AtCoder:
-
Codeforces:
-

Верзілов Микита Русланович

Verzilov Mykyta

Student

Харківський національний університет внутрішніх справ

EOlymp:
ytrewqgl5890
AtCoder:
-
Codeforces:
-

Тренер: Мудрик Іван Ярославович

Апостол Ігор Олегович

Apostol Ihor

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
Apostol_Igor

Бармак Роман Миколайович

Barmak Roman

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
CatOfJupit3r

Карпець Денис Юрійович

Karpets Denys

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
triggeersaw

Бутрин Назарій Володимирович

Butryn Nazarii

Student

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

EOlymp:
HP_17

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Юркова Дар'я Володимирівна

Yurkova Darya

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
dsxrvv
AtCoder:
dsxrvv
Codeforces:
dsxrvv

Сизоненко Микита Дмитрович

Syzonenko Nikita

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
wesd_by
AtCoder:
wesd_by
Codeforces:
wesd_by

Тренер: Рожко Володимир Вікторович

Бусь Андрій Олегович

Bus' Andrii

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
Andi

Мельник Антон Олегович

Melnyk Anton

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
Tony1506
Codeforces:
Tony1506

Данилюк Дмитро Олександрович

Danyliuk Dmytro

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
Dmitrik.Ya
Codeforces:
octaneal

Тренер: Людмила Миколаївна Буката

Бучко Вікторія Ігорівна

Buchko Victoriia

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
VanedaV

Брижинюк Дар'я Олексіївна

Bryzhyniuk Daria

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
mikunajanari

Почка Дмитро Андрійович

Pochka Dmytro

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
Dplantr

Жигальов Володимир Олександрович

Jigalow Vladimir

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
Mryak

Тренер: Кузьменко Вячеслав Євгенович

Жаріков Денис Сергійович

Zharikov Denys

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
el1ster

Стрілецький Кирило Олександрович

Striletskyi Kyrylo

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
StrKirill

Ільїчов Дмитро Сергійович

Ilichov Dmytro

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
caniplaysolo

Стрілецький Олексій Олександрович

Striletskyi Oleksii

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
user251141

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Ткаченко Артур Сергійович

Tkachenko Artur

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
Minorius

Саранча Валерія Олегівна

Sarancha Valeria

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
valeriyas

Волк Аліна Вікторівна

Volk Alina

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
alina_v

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Щербина Богдан Тарасович

Shcherbyna Bohdan

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Quiddle

Дегтяр Данило Денисович

Dehtiar Danylo

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Degtiar_Danylo

Грищук Даниїл Вікторович

Hryshchuk Danyil

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Daniil_Hh

Михайлов Вячеслав Юрійович

Mykhailov Viacheslav

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
unwin
Codeforces:
unwin

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Чиримпей Михайло Ігорович

Chyrympei Mykhailo

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

Кириленко Данило Михайлович

Kyrylenko Danylo

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

Закабула Олексій Юрійович

Zakabula Oleksii

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
AlexZakabula

Тренер: Олександр Юрійович Мельников

Горовий Даніїл Олегович

Gorovoi Daniil

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

Козуб Дмитро Сергійович

Kozub Dmytro

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Kozub

Єненков Максим Романович

Enenkov Maksim

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
Enenkov_maks

Денисенко Вікторія Олегівна

Denisenko Victoria

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
denisenko_18

Тренер: Мельников Олександр Юрiйович

Агакін Андрій Олександрович

Agakin Andrew

Veteran

Донбаська державна машинобудівна академія

Бакай Олександр Станiславович

Bakay Alexander

Veteran

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
DSEA_HoresOfCodeAndMagic

Бубякін Дмитро Янович

Bubyakin Dmytro

Veteran

Донбаська державна машинобудівна академія

Тренер: Мельников Олександр Юрійович

Флюд Дмитро Володимирович

Fliud Dmytro

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
valvech

Борисенко Вікторія Віталіївна

Borisenko Victoria

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
viktoriaborisenko2604

Пеліх Євген Павлович

Pelikh Yevhen Pavlovich

Student

Донбаська державна машинобудівна академія

EOlymp:
pelikh_ist21-1

Тренер: Надригайло Тетяна Жумабаївна

Циба Владислав В'ячеславович

Tsyba Vladyslav

Student

Дніпровський державний технічних університет

EOlymp:
devlok1457

Нєстєров Даніл Денисович

Niestierov Danil

Student

Дніпровський державний технічних університет

EOlymp:
Hikto

Чернецький Владислав Дмитрович

Chernetskiy Vladyslav

Student

Дніпровський державний технічних університет

EOlymp:
Vladislav_Chernetskiy

Тренер: Золотухіна Оксана Анатоліївна

Кабак Назарій Володимирович

Kabak Nazariy

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
BH_neyzr11

Данчук Андрій Сергійович

Danchuk Andrew

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Ange1uw

Попович Євген Віталійович

Popovych Yevhen

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
BH_Angellock

Данілов В'ячеслав Романович

Danilov Viacheslav

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
BH_K16EPK0TJIETKA

Тренер: Золотухіна Оксана Анатоліївна

Артемчук Катерина Сергіївна

Artemchuk Kateryna

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
RinaSuna
AtCoder:
RinaSuna
Codeforces:
RinaSuna

Журавчак Роман Максимовичем

Zhuravchak Roman

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Romanzh
AtCoder:
Romanzh
Codeforces:
Romanzh

Зубко Ілля Віталійович

Zubko Ilya

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
smarik
AtCoder:
smarik
Codeforces:
smarik

Сербіна Анастасія Валеріївна

Serbina Anastasiia

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Stacy
AtCoder:
Stacy
Codeforces:
Stacy

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Юркова Дар'я Володимирівна

Yurkova Daria

Student

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

EOlymp:
user604466

Щербань Артур Вікторович

Shcherban Artur

Student

Запорізький Національний Університет

EOlymp:
shonker108

Тренер: Попик Андрій Васильович

Левченко Владислав Романович

Levchenko Vladyslav

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
vladilius

Овчаренко Ігнат Олегович

Ovcharenko Ihnat

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
ihnatovcharenko

Басов Андрій Дмитрович

Basov Andrii

School

ліцей "Наукова зміна"

EOlymp:
BAD_353

Тренер: Караванова Тетяна Петрівна

Скутар Ігор Дмитрович

Skutar Ihor

Veteran

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
MaKseNaS

Мельник Василь Сергійович

Melnyk Vasyl

Veteran

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
vasyl_melnyk

Пастула Михайло Олексійович

Pastula Mykhailo

Veteran

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
odinson2718

Луцюк Юрій Віталійович

Lutsiuk Iuriu

Veteran

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
clever_turing_211

Тренер: Лешко Мартін Володимирович

Фейса Богдан Іванович

Feysa Bohdan

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
Bogdan_feysa
AtCoder:
F_B_I_
Codeforces:
FBI

Ціцей Павло Романович

Tsitsei Pavlo

Student

Charles University

EOlymp:
Pa_sha
AtCoder:
Pa_sha
Codeforces:
Pa_sha

Сливка Олександр Анатолієвич

Slyvka Oleksandr

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
olexandr.slyvka
AtCoder:
SkillfulWanderer
Codeforces:
Skillful_Wanderer

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Філіпович Дмитро Олександрович

Filipovych Dima

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
user185304
AtCoder:
dimalfi
Codeforces:
dimalfi

Рудих Кароліна Олегівна

Rudykh Karolina

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
karolinarh
AtCoder:
karolinarm
Codeforces:
karolinarm

Лємаєва Олександра Михайлівна

Liemaieva Oleksandra

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
user984249
AtCoder:
sshlmvvv
Codeforces:
sshlmvvv

Тренер: Федосєєва Аліна

Шелест Дмитро Олексійович

Shelest Dmytro

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
D.i.m.a.s

Толкунов Ярослав Віталіович

Tolkunov Yaroslav

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Yarosla_vk

Шевченко Максим Олегович

Shevchenko Maxim

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
furyDevelop

Ольховський Ілля Геннадійович

Olkhovsky Ilya

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
IlyaOkh

Тренер: Ковбаса Віктор

Ковбаса Віктор Михайлович

Kovbasa Viktor

Veteran

комунальний заклад загальної середньої освіти ліцей "Дивосвіт" Жовтоводської міської ради

EOlymp:
Vinnt2010

Тренер: Скутар Ігор Дмитрович

Гордей Михайло Сергійович

Hordei Mykhailo

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
MiGold16

Дарій Іван Михайлович

Darii Ivan

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
ichost.yy

Понзюк Олег Миколайович

Ponziuk Oleh

Student

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

EOlymp:
Helgy

Скутар Наталія Iгорівна

Skutar Nataliia

Student

Заклад вищої освіти “Український католицький університет”

EOlymp:
yuna004
AtCoder:
yuna004
Codeforces:
yuna004

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Баренблат Ігор Ігорович

Barenblat Ihor

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
barenuz
AtCoder:
Barichek
Codeforces:
Barichek

Асландуков Матвій Миколайович

Aslandukov Matvii

Veteran

EOlymp:
BigBag
AtCoder:
BigBag
Codeforces:
BigBag

Валлас Олег Станіславович

Vallas Oleh

Veteran

EOlymp:
oleg.vallas
AtCoder:
Mustang
Codeforces:
Mustang98

Книш Анна Олексіївна

Knysh Anna

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Anna_Knysh

Туренко Іван Андрійович

Turenko Ivan

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
ituvtu

Фiленко Павло Олександрович

Filenko Pavlo

Student

University of SAN

EOlymp:
pasha2208
AtCoder:
F1Nchh
Codeforces:
F1Nch

Тренер: Ізвалов Олексій Володимирович

Стоян Дмитро Сергійович

Stoyan Dima

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
Crack876

Сайко Богдан Миколайович

Saiko Bohdan

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
Bohdan_Saiko

Суганяка Надія Сергіївна

Suhaniaka Nadia

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
suganiaka_nadia

Тренер: Трохименко Олександр Володимирович

Мосінець Ілля Євгенійович

Mosinets Ilya

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
deymon

Заєць Дмитро Вячеславович

Zaiets Dmytro

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
Demetrius

Гаврилов Ілля Іванович

Havrylov Illia

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж транспорту та комп'ютерних технологій Національного університету "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
catdlia

Тренер: Костукевич Фелікс Віталійович

Гайда Іван Олегович

Hajda Ivan

School

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
vanya_2001

Демчук Давид Андрійович

Demchuk Davyd

School

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
quizzical_feistel_64

Мельничук Богдан Олександрович

Melnichuk Bohdan

School

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
yastrub83

Капітула Артем Станіславович

Kapitula Artem

School

Княгининівський ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
hewas

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Попович Юрій Юрійович

Popovych Yurii

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
popovych.yuriy

Микита Андрій Васильович

Mykyta Andrii

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
Mikita_A123

Піцура Роман Романович

Pitsura Roman

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
tedi_2.0
AtCoder:
tedi20
Codeforces:
tedi_2.0

Тренер: Антоненко Юлія Сергіївна

Цмакало Дмитро Сергійович

Tsmakalo Dmytro

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

EOlymp:
DmytroTsmk

Лисаченко Данило Сергійович

Lysachenko Danylo

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

EOlymp:
Danilo_731

Георгієв Олександр Марінович

Heorhiiev Alexandr

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

EOlymp:
Alexandr_Marinovich

Меньшиков Максим Вячеславович

Menshikov Maxim

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
focused_man

Іванов Олег Ігорович

Ivanov Oleg

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
Oleg614

Козлова Софія Михайлівна

Kozlova Sofiya

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
relaxed_bartik_157

Ярифа Олександр Володимирович

Yarifa Oleksandr

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
KrisM

Тренер: Бойко Ольга Ігорівна

Горобець Максим Богданович

Horobets Maksym

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
strange_sammet_813

Балабан Яна Ярославівна

Balaban Yana

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Yana_Balaban

Марішин Іван Андрійович

Marishyn Ivan

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
BroTop_1923

Шмата Павло Сергійович

Shmata Pavlo

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Pavlo_126

Тренер: Стельмащук Людмила Володимирівна

Дейкало Владислав Степанович

Deikalo Vladyslav

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Vladislav_19

Гривнак Назарій Олександрович

Hryvnak Nazarii

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Nazarii3

Ділай Юлія Петрівна

Dilai Yulia

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
dilai_yulia

Тренер: Бойко Ольга Ігорівна

Андрійців Родіон Павлович

Andriitsiv Rodion

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
m1kron

Школовий Дмитро Ігорович

Shkolovyi Dmytro

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
dima_shkoloviy

Кучерява Вікторія Іванівна

Kucheriava Viktoriia

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
kviktoria1710

Тренер: Стельмащук Людмила Володимирівна

Нахім Владислав Любомирович

Nakhim Vladyslav

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
Nakhim_Vladyslav

Слабіцький Андрій Леонідович

Slabitskyi Andrii

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
DARO

Панчук Діана Орестівна

Panchuk Diana

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
panchukdiana

Тренер: Знахур Сергій Вікторович

Панов Максим Ігорович

Panov Maksym

Student

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

EOlymp:
maksym_panov
AtCoder:
maksympanov
Codeforces:
1pan.maxim.52

Мітільов Владислав Сергійович

Mitilov Vladyslav

Student

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

EOlymp:
Vladmit
AtCoder:
mitilevv
Codeforces:
mitilevv

Керимов Ілля Ельчинович

Kerymov Illia

Student

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

EOlymp:
Kerymov_31
AtCoder:
illya.kerymov31@gmail.com
Codeforces:
illya.kerymov31@gmail.com

Пономаренко Кирило Дмитрович

Ponomarenko Kyrylo

Student

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

EOlymp:
ghost_141

Тренер: Кривонос Олександр Миколайович

Іванов Артем Олександрович

Ivanov Artem

Student

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Art_Iv3

Підкаура Олесь Андрійович

Pidkaura Oles

Student

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
c3r5b8

Алексеєнко Роман Віталійович

Alekseienko Roman

Student

Житомирський державний університет імені Івана Франка

EOlymp:
N0bra1n

Тренер: Геворгян Артем Арсенович

Геворгян Артем Арсенович

Hevorhian Artem

Veteran

Kyiv National University of Taras Shevchenko

EOlymp:
crazy_wescoff_865

Гринчишин Ярослав Юрійович

Hrynchyshyn Yaroslav

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
SLAUIK

Бідловський Іван Юрійович

Bidlovsky Ivan

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
IvankBidl

Влад Хромов Юрійович

Khromov Vlad

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
happy_chaum_542

Ткач Андрій Васильович

Tkach Andrew

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя"

EOlymp:
andriitkach2006

Тренер: Шевченко Анна Олексіївна

Тхоренко Андрій Сергійович

Thorenko Andriy

School

Ліцей №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області

EOlymp:
other_name_for_me

Тренер: Сторчак Антон Сергійович

Бархаленко Кирило Миколайович

Barkhalenko Kyrylo

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
silberhead

Лазаренко Ілля Юрійович

Lazarenko Illia

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Salamanders

Рижук Павло Сергійович

Ryzhuk Pavlo

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Arkadiy

Карчевський Володимир Денисович

Karchevskyy Volodymyr

Student

Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті

EOlymp:
lollytweek

Тренер: Качурівський Володимир Орестович

Котовський Анатолій Анатолійович

Kotovskyi Anatoliy

Student

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
Vendetta526

Лиходід Тарас Артемович

Lykhodid Taras

Student

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
jovial_mestorf_490

Тренер: Matiyko Alexandra Andreevna

Насонов Михайло Сергійович

Nasonov Mykhailo

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
m_nasonoff

Шпорт Олександр Ігорович

Shport Oleksandr

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
cavedium

Шумський Владислав Сергійович

Shumskyi Vladyslav

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Whatislovity

Трейтяк Владислав Сергійович

Treytyak Vladyslav

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Raven24

Сторожук Назар Валерійович

Storozhuk Nazar

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
user104977

Федоренко Ярослав Юрійович

Fedorenko Yaroslav

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
JokelBaf

Винник Єгор Олександрович

Vynnyk Egor

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
EgorIntMain

Туркова Інна Валеріївна

Turkova Inna

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
inna_turkova23

Тренер: null null null

Денисюк Владислав Михайлович

Denysiuk Vladyslav

Student

Harbour Space U

EOlymp:
Dusalo1
AtCoder:
KULIKOLD
Codeforces:
mewmewmew

Навер Олег Миколайович

Naver Oleh

Student

National University of Singapore

EOlymp:
oleh1421
AtCoder:
oleh1421
Codeforces:
oleh1421

Бобнєв Максим Олексійович

Bobnev Maksym

School

Костянтинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Костянтинівської міської ради Донецької області

EOlymp:
uoi-2575

Voicu Mihai Valeriu –

Voicu Mihai Valeriu

School

Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti

EOlymp:
cadmiumky
Codeforces:
valeriu

Терещенко Денис Сергійович

Tereshchenko Denys

School

Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр освіти "Оптіма"

EOlymp:
TheQuantiX
AtCoder:
TheQuantiX
Codeforces:
TheQuantiX

Tudose Rares Felix –

Tudose Rares Felix

School

Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti

EOlymp:
user813380
Codeforces:
RaresFelix

Коляндра Юлія Миколаївна

Koliandra Yuliia

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
jk-gype-0809
AtCoder:
JKgype
Codeforces:
yuliakolyandra

Хара Дар'я Дмитрівна

Khara Daria

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Snemun
Codeforces:
kharadaria21

Антоненко Валерія Артемівна

Antonenko Valeriia

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
lera_ant
Codeforces:
lera_ant

Вечтомова Дарина Володимирівна

Vechtomova Daryna

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
daryna_v
Codeforces:
Daryna_V

Шевченко Ілля Олегович

Shevchenko Illya

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
qsafex

Кушніренко Станіслав Олександрович

Kushnirenko Stanislav

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Hilonio

Балабанов Тимофій Євгенович

Balabanov Tymofii

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
ny_ne_stukay

Філатов Даніїл Дмитрович

Filatov Daniil

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Navara

Козурак Денис Олександрович

Kozurak Denis

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Denis_Kozurak

Минько Вадим Леонідович

Mynko Vadym

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
gachicoder

Яготін Назарій Валентинович

Yahotin Nazarii

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Yagotin

Власенко Захар Сергійович

Vlasenko Zakhar

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
mrmegalag

Молчанов Михайло Валерійович

Molchanov Mike

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
kiIIer

Воробей Антон Олегович

Vorobei Anton

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
tonujet

Середа Андрій Андрійович

Sereda Andrii

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
k22

Ковтун Назар Олегович

Kovtun Nazar

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Gr1ngoire

Тренер: Арзубов Микола Олексійович

Пермяков Ілля Костянтинович

Permiakov Illia

School

комунальний заклад "Харківський академічний ліцей №45 Харківської міської ради"

EOlymp:
g1dr4ch

Шевченко Тимур Антонович

Shevchenko Tymur

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
Timka_programist

Жаріхін Ігнат Тимурович

Zharikhin Ihnat

School

комунальний заклад "Харківський академічний ліцей №45 Харківської міської ради"

EOlymp:
Ignut

Кадашвілі Кристина Валеріївна

Kadashvili Krystyna

Student

КДПУ

EOlymp:
/u/kris_kadash21

Кадашвілі Кристина Валеріївна

Kadashvili Krystyna

Student

КДПУ

EOlymp:
kris_kadash21

Туйгунов Тимур Отабекович

Tuihunov Tymur

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Twoty

Халаїм Тарас Павлович

Khalaim Taras

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Zuif

Нор Антоніна Ігорівна

Nor Antonina

Student

Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

EOlymp:
Askantonka

Зюнд Богдан Володимирович

Ziund Bohdan

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
user859022

Кашуба Максим Дмитрович

Kashuba Maksym

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Chvyaken

Пестун Андрій Миколайович

Pestun Andrii

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Androklaw

Падалкін Костянтин Дмитрович

Padalkin Kostiantyn

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
kostya3231

Тренер: Ігор Вікторович Волков

Лисойван Антон Володимирович

Lysojvan Anton

Student

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

EOlymp:
Reiuji_Utsuho

Яркін Денис Вадимович

Yarkin Denys

Student

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

EOlymp:
S1eap
Codeforces:
S1eap

Лінник Олена Степанівна

Linnyk Olena

Student

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

EOlymp:
olenka_linnyk

Тренер: Асландуков Микола Олексійович

Казаков Дмитро Олегович

Kazakov Dmytro

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
d1pg1
AtCoder:
d1pg1
Codeforces:
d1pg1

Пасько Павло Григорійович

Pasko Pavlo

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
DoraDura
AtCoder:
DoraDura
Codeforces:
DoraDura

Рощупкін Дмитро Сергійович

Roshchupkin Dmytro

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
roshchupkin
AtCoder:
roshchupkin
Codeforces:
roshchupkin_69

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Сухоручкін Гліб Андрійович

Sukhoruchkin Hlib

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
GlebTiK

Кравець Кирил Олегович

Kravets Kyryl

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Evitaniar

Швецова Анна Віталіївна

Shvetsova Anna

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
k0she4ka

Просянніков Дмитро Юрійович

Prosiannikov Dmytro

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
dpy

Остапович Всеволод Ярославович

Ostapovych Vsevolod

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
eroinevs

Карпенко Дарина Олександрівна

Karpenko Daryna

Student

Jagiellonian University

EOlymp:
DJeniUp
AtCoder:
DJeniUp
Codeforces:
DJeniUp

Квіт Данило Романович

Kvit Danylo

Student

Jagiellonian University

EOlymp:
DakCheck
AtCoder:
DakUkr
Codeforces:
ihavenoenemies

Тимкович Олександр Геннадійович

Tymkovych Oleksandr

Student

Jagiellonian University

EOlymp:
SashaT9
AtCoder:
SashaT9
Codeforces:
SashaT9

Тренер: Теличко Ганна Олександрівна

Мамчур Данило Андрійович

Mamchur Danylo

School

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради Донецької області

EOlymp:
Danielo83
Codeforces:
Danielo83

Теличко Микита Сергіойвич

Telychko Mykyta

School

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

EOlymp:
NickTelychko
Codeforces:
Nick444

Євсєєв Микита Олександрович

Yevsieiev Mykyta

School

Загальноосвітня школа номер 9 Покровської міської ради Донецької області

EOlymp:
YevsieievMykyta
Codeforces:
Yevsieiev_Mykyta

Тренер: Жуковський Сергій Станіславович

Пічкур Марія Олександрівна

Pichkur Maria

School

Ліцей № 3 міста Житомира

EOlymp:
pichkur_maria_09
Codeforces:
maria.p

Шевчук Дмитро Васильович

Shevchuk Dmytro

School

Ліцей № 1 міста Житомира

EOlymp:
ShevchukDima
Codeforces:
ShevchukDima

Бура Артем Вадимович

Bura Artem

School

Ліцей № 5 міста Житомира

EOlymp:
Bura_Artem
Codeforces:
shmayzer

Іколенко Олексій Сергійович

Ikolenko Oleksiy

School

Ліцей № 1 міста Житомира

EOlymp:
Oleksiy_ikolenko
Codeforces:
Oleksiy24

Тренер: Колісецький Вілен Іванович

Дворецький Іван Юрійович

Dvoretskiy Ivan

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
K0A

Тищук Олександр Сергійович

Tyshchuk Olexandr

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
olexandrt

Шевчук Микола Васильович

Shevchuk Mykola

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
Kolala

Обущук Ілля Павлович

Obushchuk Illia

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
JJonson

Тренер: Гошко Богдан Мирославович

Сербулов Артем Олексійович

Serbulov Artem

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
ArtemSerb
AtCoder:
ArtemSerb
Codeforces:
ArtemSerb

Куцик Владислав Петрович

Kutsyk Vladyslav

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Vladkutsyk
AtCoder:
Vladkutsyk
Codeforces:
Vladkutsyk

Мисько Владислав Олегович

Mysko Vladyslav

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
vlados124
AtCoder:
vlados124
Codeforces:
vladOS

Янченко Іван Сергійович

Yanchenko Ivan

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Ivan4ik
AtCoder:
manfrommoon
Codeforces:
ManFromMoon

Тренер: Білецький Василь Миколайович

Стягар Ярема Орестович

Stiahar Yarema

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
Yarema.st
AtCoder:
Yarema

Тарнавський Петро Володимирович

Tarnavskyi Petro

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
PetroTarnavskyi
AtCoder:
PetroTarnavskyi

Щерба Максим Юрійович

Shcherba Maksym

Student

Львівський національний університет імені Івана Франка

EOlymp:
mshcherba
AtCoder:
mshcherba

Тренер: Федосєєва Аліна

Жамхар`ян Жирайр Багратович

Zhamkharian Zhyrair

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Fainaik

Єрьоменко Максим Ігорович

Yeromenko Maksym

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Maxlvl

Шкурупій Михайло Юрійович

Shkurupii Mykhailo

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
rize080

Левадський Ілля Іванович

Levadskyi Illia

School

Березанський ліцей №1Березанської міської ради Київської області

EOlymp:
IllyaLev

Качурівський Володимир Орестович

Kachurivskyi Volodymyr

Veteran

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
bati-Agro

Білоус Назар Мирославович

Bi;ous Nazar

Veteran

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
Bilous_N

Качурівська Ганна Михайлівна

Kachurivska Hanna

Veteran

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

EOlymp:
hanna_2112

Калатало Олег Васильович

Kalatalo Oleg

Veteran

Відокремлений структурний підрозділ "Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

EOlymp:
Oleh_KV_23

Тренер: Францух Вікторія Іванівна

Кувік Максим Вікторович

Kuvik Maksim

Student

Ужгородський ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради Закарпатської області

EOlymp:
Maksim1294

Рогов Іван Олексійович

Rogov Ivan

Student

Ужгородський ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради Закарпатської області

EOlymp:
IvanRogov

Чопик Владислав Ростиславович

Chopik Vladislav

Student

Ужгородський ліцей "Лідер" Ужгородської міської ради Закарпатської області

EOlymp:
zealous_noether_361

Тренер: Коробко Оксана Михайлівна

Мишакін Максим Сергійович

Mishakin Maxim

School

Загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова

EOlymp:
mishakinmaximserg

Гордієнко Ігнат Вікторович

Hordiienko Ihnat

School

Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області

EOlymp:
Ihnat

Демяненко Захар Олексійович

Demianenko Zahar

School

Гімназія №31 гуманітарно-естетичного профілю

EOlymp:
zahar2010

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Хижа Олександр Леонідович

Khyzha Oleksandr

School

Oles Honchar Dnipro National University

EOlymp:
alkhizha
AtCoder:
alkhizha
Codeforces:
alkhizha

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Вишняк Назар Сергійович

Vyshniak Nazar

School

Науковий ліцей "Політ" при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії

EOlymp:
vyshniak.n
AtCoder:
vyshniak_n
Codeforces:
vyshniak.n

Дорошенко Даніла Ігорович

Doroshenko Danila

Student

Сумський державний університет

EOlymp:
Aema
Codeforces:
183cm

Перекопська Дар'я Андріївна

Perekopska Daria

School

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради

EOlymp:
perekopska_daria
Codeforces:
perekopska.d

Тренер: Fedoseeva Alina

Горохов Максим Вячеславович

Horokhov Maksym

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Maxim_Nyash

Потапов Кирило Андрійович

Potapov Kyrylo

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Kir22
AtCoder:
Kircha22
Codeforces:
Kir22

Внуков Данііл Ігорьович

Vnukov Daniil

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Linad77

Валуйсков Олександр Сергійович

Valuiskov Oleksandr

Student

Харківський радіотехнічний фаховий коледж

EOlymp:
Alec137

Білик Катерина Сергіївна

Bilyk Catherine

Student

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
kubyllka
Codeforces:
kubyllka

Манчур Іван Зіновійович

Manchur Ivan

Student

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
LaVuna47
AtCoder:
LaVuna47
Codeforces:
LaVuna47

Долинська Христина Ігорівна

Dolynska Christina

Student

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
khrystyna_dol
Codeforces:
khrystyna_dol

Тренер: Попик Андрій Васильович

Заболотний Владислав Володимирович

Zabolotnyi Vladislav

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №13 Хмельницької міської ради"

EOlymp:
Kyarasik

Денисюк Ілля Михайлович

Denysiuk Illya

School

Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №17 Хмельницької міської ради"

EOlymp:
illzeno

Жирнов Денис Максимович

Zhyrnov Denys

Student

Київський професійний енергетичний ліцей

EOlymp:
tredsused70
AtCoder:
tredsused70
Codeforces:
tredsused70

Тренер: Стеблевець Олександр Леонідович

Махновець Богдан Олександрович

Mahnovets Bohdan

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
Bomkas

Стеблевець Олександр Олександрович

Steblevets Oleksandr

School

Волинський науковий ліцей Волинської обласної ради

EOlymp:
SashaSofa

Зюзь Олександр Сергійович

Ziuz Oleksandr

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
sashaziuz

Мельник Анастасія Андріївна

Melnyk Anastasia

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
anastasiamelnik

Тренер: Стеблевець Олександр Леонідович

Курноскін Андрій Тарасович

Kurnoskin Andrii

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
andrek

Пасічник Назар Ігорович

Pasichnyk Nazar

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
pni1pni015

Медведчук Віталій Олександрович

Medvedchuk Vitalii

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
vitalij27

Королюк Соломія Сергіївна

Koroliuk Solomiia

School

Комунальний заклад «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради»

EOlymp:
s.k.

Тренер: Шпортько Олександр Володимирович

Махнюк Владислав Валерійович

Makhniuk Vladislav

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
user230121

Заречанський Ілля Олегович

Zarechanskiy Illya

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
cathwatch

Гуц Василь Миколайович

Goots Vasyl

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
vasvvv

Мотринець Ярослава Ярославівна

Motrynets Yaroslava

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
Yarochka_M

Тренер: Шпортько Олександр Володимирович

Максимчук Павло Віталійович

Maksymchuk Pavlo

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
papashka2005

Глинських Сергій Ігорович

Hlinskih Serhiy

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
Gs_71

Шпортько Олександр Володимирович

Shportko Alexander

Veteran

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
chportko

Катеринич Вячеслав Анатолійович

Katerynych Viacheslav

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
slanch

Тренер: Шпортько Олександр Володимирович

Безкоровайна Діана Іванівна

Bezkorovaina Diana

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
diana_bezkorovaina2508

Гурин Максим Сергійович

Huryn Maksym

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
TakerTrip

Тренер: Міца Олександр Володимирович

Товтин Анастасія Юріївна

Tovtyn Anastasiia

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
Neskvichok
AtCoder:
Neskvichok
Codeforces:
Neskvichok

Меренич Василь Васильович

Merenych Vasyl

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
VasyaMer
AtCoder:
VasyaMer
Codeforces:
VasyaMer

Лошак Сергій Богданович

Loshak Serhii

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
Betelgeyze
AtCoder:
hoRneT1312
Codeforces:
Betelgeyze

Гроскопф Олександр В'ячеславович

Hroskopf Oleksandr

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
HroskopfO123
AtCoder:
sashko123
Codeforces:
sashko123

Перетятько Євгеній Олександрович

Peretyatko Evgeniy

School

Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-IІI ступенів - ліцей м. Добропілля Донецької області

EOlymp:
juliett129

Кукурян Артем Валерійович

Koukourian Artem

School

Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа I-IІI ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів - дошкільний навчальний заклад" Добропільської міської ради Донецької області

EOlymp:
Artem12

Тренер: Мельник Андрій Михайлович

Мельник Максим Андрійович

Melnyk Maksym

Student

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Melnik_Max

Мельник Андрій Михайлович

Melnyk Andriy

Veteran

Спеціальна школа в с.Тучин Рівненської обласної ради

EOlymp:
Melnik_Andriy

Мельник Владислав Андрійович

Melnyk Vladyslav

School

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

EOlymp:
Melnyk_Vlad2009

Тренер: Лазнікова Наталія Павлівна

Лазникова Наталья Павлівна

Laznikova Natalia

Student

Чернівецький ліцей №5 "Оріяна"

EOlymp:
Natali_Laznikova

Тренер: Гриценко Микола Олексійович

Третяк Альона Вікторівна

Tretiak Aliona

School

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
alionaa

Новік Олег Олександрович

Novik Oleg

School

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
nov_ol

Цимбал Юрій Вікторович

Tsymbal Yurii

Veteran

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
yurii_tsymbal
Codeforces:
Yurii_LP

Кончиць Віталій Валерійович

Konchyts Vitalii

Veteran

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
vevo5282
AtCoder:
konchyts_v
Codeforces:
konchyts_v

Тропець Максим Володимирович

Tropets Maksym

Veteran

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
mtropets
Codeforces:
maskymovych

Гультайчук Роман Дмитрович

Hultaichuk Roman

Veteran

Національний університет "Львівська політехніка"

EOlymp:
gultai4uk_r
AtCoder:
gultai4uk_r
Codeforces:
gultai4ukr

Тренер: Понеділок Ірина Сергіївна

Мартиновський Артьом Васильович

Martynovskiy Artem

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Art_Mart245

Марущак Артем Анатолійович

Maruschak Artem

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Artem_Marushchak

Мартинович Нікіта Олександрович

Martynovych Nikita

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
NikitaMart

Придка Олександр Віталійович

Prydka Oleksandr

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
NeOlymp1

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Хараман Аліна Сергіївна

Kharaman Alina

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
AlinaKharaman_

Марченко Артем Юрійович

Marchenko Artem

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
artem_mar4enko

Зуб Денис Володимирович

Zub Denys

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
DanGidanehin

Тренер: Проскура Світлана Леонідівна

Коваленко Марія Олександрівна

Kovalenko Mariia

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
true_frog_enjoyer

Буяло Дмитро Олександрович

Buialo Dmytro

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
Buialo_Dima

Ткач Владислав Анатолійович

Tkach Vladyslav

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
vladtt

Маланічев Денис Андрійович

Malanichev Denys

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
DenysMalanichev

Тренер: А. А. Раісівна

Романенко Екатерина Євгенівна

Romanenko Katherine

Student

Одеський національний технологічний університет

EOlymp:
KatiaRoma

Паламарчук Олег Ігорович

Palamarchuk Oleh

Student

Одеський національний технологічний університет

EOlymp:
Helge_baltiyskiy_227

Памбук Лев Васильович

Pambuk Lev

Student

Одеський національний технологічний університет

EOlymp:
bold_curie_199

Тренер: Бабич Олександр Вікторович

Соник Іван Сергійович

Sonyk Ivan

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
Vana223

Ліфтієв Артем Таірович

Liftiev Artem

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
artem_lif

Януш Олександр Сергійович

Yanush Oleksandr

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
Big_Boss

Тренер: Левківський Віталій Леонідович

Сергійко Василь Михайлович

Serhiiko Vasyl

Student

Відокремлений структурний підрозділ Житомирський технологічний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури

EOlymp:
Krabik_1

Сапацінський Богдан Ігорович

Sapatsinskiy Bohdan

Student

Відокремлений структурний підрозділ Житомирський технологічний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури

EOlymp:
Just_Skorp

Жеребцов Дмитро Вікторович

Zherebtsov Dmytro

Student

Відокремлений структурний підрозділ Житомирський технологічний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури

EOlymp:
bresh

Незнайко Віталій Костянтинович

Neznayko Vitaliy

Student

Відокремлений структурний підрозділ Житомирський технологічний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури

EOlymp:
modest_kirch_570

Тренер: Шостак Дмитро Валерійович

Башлаєв Володимир Володимирович

Bashlaiev Volodymyr

Student

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки»

EOlymp:
Vovka_bro_gg

Хомич Анатолій Віталійович

Khomych Anatolii

Student

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки»

EOlymp:
AnatollyKhmch

Сокол Роман Павлович

Sokol Roman

Student

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки»

EOlymp:
Roma73549

Ткачук Валентин Віталійович

Tkachuk Valentyn

Student

Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки»

EOlymp:
Valik_Tkachuk744

Тренер: Колісецький Вілен Іванович

Лис Андрій Ярославович

Lys Andrii

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
AndriiLys

Головач Богдан Сергійович

Holovach Bohdan

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
sinnnner

Зуєва Ірина Миколаївна

Zuieva Iryna

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
Iryna_Zuieva

Зуєва Марія Миколаївна

Zuieva Mariia

School

Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського" Хмельницької області

EOlymp:
Mary_Zuieva

Тренер: Шпортько Олександр Володимирович

Якобчук Олег Володимирович

Yakobchuk Oleh

Student

ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"

EOlymp:
user705679

Тренер: Грама Михайло Петрович

Анісімов Олексій Юрійович

Anisimov Oleksii

Student

Національний університет харчових технологій

EOlymp:
AnisimovOleksii

Франц Святослав Валерійович

Frants Sviatoslav

Student

Національний університет харчових технологій

EOlymp:
ShiloJunior

Береза Максим Юрійович

Bereza Maksym

Student

Національний університет харчових технологій

EOlymp:
maksn2

Тренер: -

Масальський Руслан Олександрович

Masalskyi Ruslan

Student

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

EOlymp:
leff01
AtCoder:
masalskyi
Codeforces:
Підорський сайт

Тренер: Полібіна Катерина Вячеславівна

Морський Олексій Олегович

Morskoy Oleksii

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
morrrskoy

Москаленко Михайло Володимирович

Moskalenko Mykhailo

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
Misha_Moskalenko

Пісковський Максим Вікторович

Piskovskiy Maksim

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
Maks_Piskovskiy

Морозова Софія Олегівна

Morozova Sofiia

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
cyberxvoida

Тренер: Клочко Оксана Віталіївна

Королевич Богдан Володимирович

Korolevych Bohdan

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
john_koffi

Петрунько Владислав Ігорович

Petrunko Vladyslav

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
monstr1k

Бородько Анна Олександрівна

Borodko Ann

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
Wolfix

Діхтяр Дмитро Володимирович

Dikhtiar Dmytro

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
Wayllard137

Луговий Павел Романович

Luhovyi Pavlo

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
20060712lop

Луговий Павел Романович

Luhovyi Pavlo

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
user178647

Шафоростов Михайло Олександрович

Shaforostov Mykhailo

Veteran

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
M-Sh-97

Жайворонок Катерина Григорівна

Zhayvoronok Kateryna

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
katering774

Решетняк Сергій Олексійович

Reshetniak Serhii

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
hahhhayam

Василенко Дмитро Сергійович

Vasylenko Dmytro

Student

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

EOlymp:
meaningless

Тренер: Страхаль Олена Олександрівна

Страхаль Михайло Романович

Strakhal Mykhailo

School

Новодофінівська гімназія Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області

EOlymp:
mishastrakhal
Codeforces:
mishastrakhal

Страхаль Олена Олександрівна

Strakhal Olena

Veteran

Новодофінівська гімназія Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області

EOlymp:
helenstrakhal
AtCoder:
HelenStrakhal
Codeforces:
helen_strakhal

Ропотин Святослав Богданович

Ropotyn Sviatoslav

Student

Національний університет "Одеська політехніка"

EOlymp:
eager_sutherland_677

Тренер: Житарюк Світлана Володимирівна

Шаіпов Ємін Магомедович

Shaipov Emin

Student

Main School

EOlymp:
user811322

Кучеренко Богдан Андрійович

Kucherenko Bohdan

Student

Main School

EOlymp:
BudynokY2025

Шаіпов Салех Магомедович

Shaipov Saleh

Student

Main School

EOlymp:
Saleh100

Головченко Едуард Євгенович

Holovchenko Eduard

Student

Main School

EOlymp:
edeko

Тренер: Олександр Вечур

Руснак Лев Борисович

Rusnak Lev

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
levrusnak

Логвін Станіслав Юрьевич

Logvin Stanislav

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Erindeval

Деговцов Всеволод Олегович

Dehovtsov Vsevolod

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
Sevka_Deutlich
Codeforces:
lavanda1

Тренер: Золотухіна Оксана Анатоліївна

Новостройний Дмитро Андрійович

Novostroinyi Dmytro

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Dima_novostroinyi3

Євпак Вікторія Олегівна

Yevpak Victoria

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
victoria_yev

Ружинський Денис Олександрович

Ruzhynski Denis

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
DimaTiCrush

Сидоркін Іван Віталійович

Sidorkin Ivan

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
user482540

Тренер: Золотухіна Оксана Анатоліївна

Семенченко Богдан Володимирович

Semenchenko Bohdan

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
sky_pioneer_312

Базиль Богдан Русланович

Bazyl Bohdan

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
BL00DSH1N3

Коваленко Кирило Романович

Kovalenko Kyrylo

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
YourGhost

Хохлов Олексій Аркадійович

Khokhlov Oleksii

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
fubl9

Тренер: Жебка Вікторія Вікторівна

Лютц Марія Дмитрівна

Liutts Mariya

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
gekkk_03

Проценко Ярослав Євгенович

Protsenko Yaroslav

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
PrOtSyK

Варченко Артем Юрійович

Varchenko Artem

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
ArtemWarchenko

Мосійчук Вероніка Михайлівна

Mosiychuk Veronika

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
user317787

Тренер: Людмила Миколаївна Буката

Нєдєлєв Вячеслав Олександрович

Nedelev Viacheslav

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
SN2006
Codeforces:
SN2006

Сазонов Леонід Дмитрович

Sazonov Leonid

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
leonid_sazonov

Козирєв Дмитро Андрійович

Kozyrev Dmytro

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
Bullseye

Казмірук Нікіта Олександрович

Kazmiruk Nikita

Student

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

EOlymp:
KazmN

Тренер: Свягла Володимир Михайлович

Харін Андрій Сергійович

Kharin Andriy Sergiyovuch Andriy

School

Ліцей ім. М. Сабата

EOlymp:
Andrew57
AtCoder:
Andrey_Kharin
Codeforces:
_Andrey_

Галюк Олег Володимирович

Haliuk Oleh

School

Ліцей ім. М. Сабата

EOlymp:
prosto_1oleh

Іванищак Назарій Віталійович

Ivanyshchak Nazarii

School

Ліцей ім. М. Сабата

EOlymp:
strong_procedure

Цимбалістий Максим Михайлович

Tsymbalistyi Maksym

School

Ліцей ім. М. Сабата

EOlymp:
tsymbalistyi_maksym

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Бевза Андрій Володимирович

Bevza Andriy

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
BlaBlaBla9
AtCoder:
blarandom9
Codeforces:
random.cpp

Шеметов Богдан Олександрович

Shemetov Bohdan

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
Shemetov_Bog
AtCoder:
Shemetov_Bog
Codeforces:
Shemetov_Bog

Оришич Денис Сергійович

Oryshych Denys

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
oryshych.d
AtCoder:
oryshych
Codeforces:
sigmo4ka

Тренер: Попик Андрій Васильович

Фояк Віталій Мирославович

Foiak Vitalii

School

Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців Рогатинської міської ради Івано-Франківської області

EOlymp:
vitaliy_foyak
Codeforces:
VitaliyFS

Улещенко Федір Володимирович

Uleshchenko Fedir

School

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

EOlymp:
Fedos245
Codeforces:
Fedos245

Цікалишин Павло Тарасович

Tsikalyshyn Pavlo

School

Новояворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради

EOlymp:
Pavlo377
Codeforces:
Geforgs

Тренер: Попик Андрій Васильович

Томусяк Нікіта Олександрович

Tomusiak Nikita

School

Lycée Polyvalent de Cachan

EOlymp:
Nikitatom
AtCoder:
Tomusiak_nikita
Codeforces:
NikitaTomusiak

Тренер: Маруняк Нікіта Олексійович

Вотоман Тимофій Дмитрович

Votoman Tymofii

Student

Приватний заклад вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика"

EOlymp:
TimofeiVot

Гулак Дмитро Сергійович

Gulak Dmitriy

Student

Приватний заклад вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика"

EOlymp:
Hunter_Akeriano

Яникова Анастасія Олександрівна

Yanуkova Anastasia

Student

Приватний заклад вищої освіти "Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика"

EOlymp:
anastayan_413

Тренер: Струк Оксана Олегівна

Заєць Наталя Ігорівна

Zaiets Natalia

Student

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

EOlymp:
zayets_ni

Масний Захар Романович

Masnyj Zahar

Student

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

EOlymp:
masnyj_zr

Піговський Володимир Володимирович

Pihovskyi Volodymyr

Student

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

EOlymp:
pigovskyj_vv

Смолин Василь Іванович

Smolyn Vasyl

Student

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

EOlymp:
Vasyl_Smolyn

Тренер: Степанюк Олександр Миколайович

Маслак Ольга Василівна

Maslak Olga

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
olga_maslak

Чернишова Ірина Володимирівна

Chernyshova Iryna

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
user275669

Карлова Софія Євгенівна

Karlova Sofia

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
soficus_

Подскребаєва Тетяна Володимирівна

Podskrebaeva Tetiana

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
tania_podskrebaeva

Тренер: Степанюк Олександр Миколайович

Подскребаєва Тетяна Володимирівна

Podskrebaeva Tetiana

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
tania_podskrebaeva

Чернишова Ірина Володимирівна

Chernyshova Iryna

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
user275669

Маслак Ольга Василівна

Maslak Olga

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
olga_maslak

Карлова Софія Євгенівна

Karlova Sofia

Student

Криворізький державний педагогічний університет

EOlymp:
soficus_

Столярчук Остап Ростиславович

Stoliarchuk Ostap

Veteran

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

EOlymp:
spiker
AtCoder:
spiker
Codeforces:
stostap

Тренер: Мястковська Марина Олександрівна

Демченко Дмитро Володимирович

Demchenko Dmytro

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
deffer_

Черватюк Юлія Василівна

Chervatiuk Yuliia

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Yuliia_Ch_16

Левчук Владислав Олександрович

Levchuk Vladyslav

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
VladLevchuk

Смотриковський Леонід Леонідович

Smotrykovskyi Leonid

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
leo_smotryk

Жеревчук Сергій Сергійович

Zherevchuk Serhii

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
user173032

Харченко Марія Ігорівна

Kharchenko Mariia

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
monixzk

Тренер: Бедратюк Леонід Петрович

Кваснюк Денис Іванович

Kvasniuk Denys

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
soloed_23

Рамський Ігор Андрійович

Ramsky Igor

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
botanich

Хоптяр Іван Юрійович

Khoptyar Ivan

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
Dr.Powar

Паламарчук Денис Васильович

Palamarchuk Denys

Student

Хмельницький національний університет

EOlymp:
powerfull1337

Любченко Олег Вікторович

Liubchenko Oleh

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
liubquanti

Пятуха Ігор Олексійович

Piatukha Ihor

Student

Відокремлений структурний підрозділ "Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
ihor_piatukha

Тренер: Полібіна Катерина Вячеславівна

Бондаренко Іван Андрійович

Bondarenko Ivan

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
bobrovski

Загороднов Олексій Юхимович

Zahorodnov Oleksii

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
MercurySoup

Греб Олег Олегович

Hreb Oleh

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
Yukimora_Rin

Сємочко Анатолій Миколайович

Siemochko Anatolii

Student

Новокаховський приладобудівний фаховий коледж

EOlymp:
toliksem

Тренер: Гісь Ігор Володимирович

Баламут Максим Євгенович

Balamut Maksym

School

комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради"

EOlymp:
istarred

Черкес Наталія Борисівна

Cherkes Nataliia

Veteran

Комунальний закалад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №4 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
cher_nataly1971
AtCoder:
cher_nataly
Codeforces:
cher_nataly

Баталова Олена Володимирівна

Batalova Olena

Veteran

Комунальний закалад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №4 Жовтоводської міської ради

EOlymp:
ElenaSoleil
AtCoder:
HelenSoleil
Codeforces:
bev.school10

Тренер: Мельник Валентин Іванович

Волочай Роман Вікторович

Volochai Roman

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
PlaceForGames
AtCoder:
typ_ik
Codeforces:
volochai

Гуз Назар Ростиславович

Huz Nazar

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
huz_n
AtCoder:
huz_n
Codeforces:
Nazar

Атмар Рошан Вахідович

Atmar Roshan

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
roshan.atm
AtCoder:
H4elme
Codeforces:
roshan.atm

Тренер: Асландуков Микола Олексiйович

Явдошенко Артем Дмитрович

Yavdoshenko Artem

Student

University of Applied Sciences Landshut

EOlymp:
ArtemYavdoshenko
AtCoder:
artemyavdoshenko

Носкова Ксенія Дмитрівна

Noskova Kseniia

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
Ksen_N
AtCoder:
KseniiaNoskova

Беседіна Юлія Андріївна

Besedina Yuliia

Student

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

EOlymp:
yulia.besedina
AtCoder:
yuliia_besedina

Тренер: Арсенюк Ігор Ростиславович

Копицяк Станіслав Вікторович

Kopyciak Stanislav

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Stanislav_Kopyciak

Тренер: Іванюк Віталій Анатолійович

Свинар Назарій Віталійович

Svynar Nazarij

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Mokanum

Зарицький Олександр Андрійович

Zarytskyi Oleksandr

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Hellym

Калінін Арсеній Євгенович

Kalinin Arseniy

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
practical_arsen_

Фенцур Микита Вадимович

Fentsur Mykyta

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Hercules0701

Тренер: Вакалюк Тетяна Анатоліївна

Рудніцький Сергій Олександрович

Rudnitskyi Serhii

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Grunus

Пеньков Максим Олександрович

Penkov Maksym

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Maksyn006

Руденко Назар Сергійович

Rudenko Nazar

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
nazarrudenko373

Каліновський Дмитро Михайлович

Kalinovskyi Dmytro

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
deeper
AtCoder:
deeperxd
Codeforces:
deeper_xd

Тренер: Попик Андрій Васильович

Мілюков Олександр Сергійович

Milukov Oleksandr

School

Ліцей № 17 Хмельницької міської ради

EOlymp:
milukov
AtCoder:
Sasha_285
Codeforces:
Sasha_285

Перебийніс Антон Павлович

Perebiynis Anton

School

Ліцей № 17 Хмельницької міської ради

EOlymp:
antonperebiynis

Рижанський Андрій Олександрович

Ryzhanskyi Andrey

School

Ліцей № 17 Хмельницької міської ради

EOlymp:
AndRyzh

Дудар Богдан Васильович

Dudar Bogdan

School

Полонський ліцей №3 імені М.Свінціцького Полонської міської ради Полонської міської територіальної громади

EOlymp:
BogdanDudar

Тренер: Страхаль Олена Олександрівна

Страхаль Дмитро Романович

Strakhal Dmytro

School

Новодофінівська гімназія Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області

EOlymp:
dimastrakhal
AtCoder:
dimastrakhal
Codeforces:
dimastrakhal

Страхаль Олександр Романович

Strakhal Oleksandr

School

ЛІЦЕЙ "КРИЖАНІВСЬКИЙ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
sashastrakhal
AtCoder:
sashastrakhal
Codeforces:
sashastrakhal

Богун Іван Олександрович

Bohun Ivan

School

Науковий ліцей "Політ" при Обласному коледжі "Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С.Макаренка" Полтавської обласної ради

EOlymp:
Bohun.i
AtCoder:
Bohun
Codeforces:
Bohun.i

Тренер: Гриценко Микола Олексійович

Троць Максим Віталійович

Trots Maxim

School

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
maxtrots123

Гриценко Микола Олексійович

Hritsenko Mykola

Veteran

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
G_m_o

Стрілець Станіслав Віктрович

Strilets Stanislav

School

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
Stanislav.Strilets

Сунко Артем Ігорович

Sunko Artem

School

Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бахмацької міської ради

EOlymp:
Artem2008

Тренер: Золотухіна Оксана Анатоліївна

Цуканов Сергій Сергійович

Tsukanov Serhii

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
user575490

Шамановський Марк Сергійович

Shamanovskyi Mark

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Mark_Shamanovskyi

Сокол Ярослав Олександрович

Sokol Yaroslav

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
user384172

Якіменко Олександр Вадимович

Yakimenko Oleksandr

Student

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

EOlymp:
Apasniy

Тренер: Свягла Володимир Михайлович

Гаймус Віктор Костянтинович

Haimus Viktor

School

Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради

EOlymp:
xz1te

Зелез Максим Андрійович

Zelez Maksim

School

Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради

EOlymp:
W1seng

Процюк Владислав Володимирович

Protsiuk Vladyslav

School

Ліцей ім. Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради

EOlymp:
vladvol2706

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Тюренков Георгій Олексійович

Tiurenkov Heorhii

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Zelefin

Лесько Максим Вікторович

Lesko Maksym

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Maxsonin

Лавренчук Антон Віталійович

Lavrenchuk Anton

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Anteon

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Дейбук Денис Валерійович

Deibuk Denys

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
deibuk_denys

Мусятовський Дмитро Анатолійович

Musiatovskyi Dmytro

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
dima_mus

Білич Іван Іванович

Bilych Ivan

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
IvanovichIvan

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Грицина Владислав Вікторович

Hrytsyna Vladyslav

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Hrytsyna_Vladyslav

Ковальчук Роман Олександрович

Kovalchuk Roman

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
r_kovalchuk09

Головачьов Михайло Олександрович

Holovachov Mykhailo

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
golovachov

Черневський Назар Олександрович

Chernevskyi Nazar

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
LokiPoki

Огірчук Олег Сергійович

Ogirchuk Oleg

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
user234821

Шатайло В'ячеслав Андрійович

Shatailo Viacheslav

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
SDGamer258

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Пліхта Олександр Олександрович

Plihta Olexander

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
sasha_pl991

Кіпоренко Ілля Євгенович

Kiporenko Illia

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
mimorena

Колодій Владислав Віталійович

Kolodii Vladyslav

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
vlad_vv404

Матейко Євгеній Віталійович

Mateiko Yevhenii

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
mateyko99evgeniy

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Саєцький Денис Русланович

Saietskyi Denys

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Denys123

Захарчук Максим Дмитрович

Zaharchyk Max

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
MaxZaharchyk

Стенякін Андрій Андрійович

Steniakin Andrii

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
SkyiCry

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Шиндирук Вікторія Дмитрівна

Shyndyruk Viktoriia

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
svikaa_1998

Туренко Віталій Романович

Turenko Vitalii

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
YILATIV

Коровай Володимир Григорович

Korovai Volodymyr

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Vova778

Тренер: Войтко Вікторія Володимирівна

Барасій Артем Миколайович

Barasiy Artem

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
TheL0br1
Codeforces:
@thel0br1

Дорожанський Артем Миколайович

Dorozhanskyi Artem

Student

Вінницький національний технічний університет

Наконечний Влас Володимирович

Nakonechnyi Vlas

Student

Вінницький національний технічний університет

EOlymp:
Xotabich
Codeforces:
https://codeforces.com/profile/h3r3w3go

Тренер: Іванюк Віталій Анатолійович

Горецький Максим Ігорович

Goretskyi Max

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Goretskyi

Веретко Сергій Іванович

Veretko Serhii

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
knms1b23veretko

Осадчук Владислав Андрійович

Osadchuk Vlad

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
vlad_osadchuk

Боршуляк Микола Олегович

Borshuliak Mykola

Student

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

EOlymp:
Nik_eolyml

Тренер: Клочко Оксана Віталіївна

Мулярчук Сергій Павлович

Muliarchuk Serhii

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
CergC

Гордяк Дмитро Олександрович

Hordiak Dmytro

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
Dmutro1405

Вавшко Віталій Сергійович

Vavshko Vitalii

Student

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

EOlymp:
vitalik_vavshko

Тренер: Добридник Олександр Миколайович

Дзюнька Максим Ярославович

Dzyunka Maxim

School

Радивилівський ліцей №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

EOlymp:
max_dz

Ладюк Олександра Віталіївна

Ladyuk Olexandra

School

Радивилівський ліцей №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

EOlymp:
sashko_

Півторак Олександр Степанович

Pivtorak Oleksandr

School

Радивилівський ліцей №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

EOlymp:
Taler

Мартинюк Богдан Валерійович

Martyniuk Bohdan

School

Радивилівський ліцей №1 Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області

EOlymp:
uchen_rad

Тренер: Хижа Олександр Леонідович

Найденко Влад Павлович

Naydenko Vlad

School

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради

EOlymp:
VladNDnipro

Ткаченко Вадим Віталійович

Tkachenko Vadim

Student

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

EOlymp:
vadimtkach1378

Тренер: Вапнічний Сергій Дмитрович

Свірь Кирило Сергійович

Svir Kyrylo

Student

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

EOlymp:
keerikkk
AtCoder:
keerikkk
Codeforces:
keerikkk

Василенко Катерина Юріївна

Vasylenko Kateryna

Student

КДПУ

EOlymp:
kassandra_127
Codeforces:
pf,fdyst35

Тренер: Лимаренко Юлія Олексіївна

Сєргєєв Вадим Ігорович

Sierhieiev Vadym

Student

Запорізький національний університет

EOlymp:
Sierhieiev_Vadym

Горпинич Валерія Олегівна

Horpynych Valeriia

Student

Запорізький національний університет

EOlymp:
anisort

Пічаєвський Сергій Сергійович

Pichaievskyi Serhyi

Student

Запорізький національний університет

EOlymp:
seegaxd

Тренер: Вакалюк Тетяна Анатоліївна

Шевчук Дмитрій Романович

Shevchuk Dmitrii

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Lordenko

Парфенюк Олександр Геннадійович

Parfeniuk Oleksander

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Oleksander_Parfeniuk

Андрієвський Ярослав Іванович

Andriievskyi Yaroslav

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Yaroslav_Andriievskyi

Тренер: Левківський Віталій Леонідович

Ячменьова Софія Олександрівна

Yachmeniova Sofiia

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Yuki_Asuna

Лисюк Аліса Олегівна

Lysiuk Alisa

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
Alice_Lysiuk

Гончаренко Іван Сергійович

Honcharenko Ivan

School

Першотравенський ліцей Баранівської міської ради

EOlymp:
Gen_ShockWave_3

Грязнов Нікіта Васильович

Griaznov Nikita

Student

Державний університет "Житомирська політехніка"

EOlymp:
user927630

Тренер: Москальов Павло Олександрович

Майборода Олександр Романович

Maiboroda Alexander

School

Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради

EOlymp:
Gre4ko

Чехов Назар Сергійович

Chehov Nazar

School

Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради

EOlymp:
bl0den

Сольона Іларія Романівна

Solona Ilariya

School

Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради

EOlymp:
Ilaria

Мотрич Андрій Ярославович

Motrich Andrew

School

Комунальний заклад "Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради

EOlymp:
drayff

Тренер: Білоус Ірина Володимирівна

Петров Іван Андрійович

Petrov Ivan

Student

Національний університет "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
ivonik

Боярко Олександр Сергійович

Boyarko Oleksandr

Student

Національний університет "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
amazing_kodoi_300

Коноплянік Сергій Олександрович

Konoplianik Serhiy

Student

Національний університет "Чернігівська політехніка"

EOlymp:
J.Bond

Тренер: Андрій Попик, Арзубов Микола Олексійович

Ємець Матвій Вікторович

Yemets Matvii

School

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

EOlymp:
bartimyeus
Codeforces:
bartimyeus

Фатєєв Всеволод Олександрович

Fatieiev Vsevolod

School

комунальний заклад "Харківський академічний ліцей №45 Харківської міської ради"

EOlymp:
Sevatop0
Codeforces:
Fatonim_

Фурсов Ілля Олексійович

Fursov Illia

School

комунальний заклад "Харківський академічний ліцей №45 Харківської міської ради"

EOlymp:
Frus
AtCoder:
Frus
Codeforces:
Frus

Тренер: Вечур Олександр Володимирович

Денисов Костянтин Ігорович

Denysov Kostiantyn

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
denisovkostya
AtCoder:
Denisov
Codeforces:
Denisov

Гриненко Валера Владиславович

Grinenko Valera

Student

Харківський національний університет радіоелектроніки

EOlymp:
ValeraGrinenko
AtCoder:
ValeraGrinenko
Codeforces:
Valera_Grinenko

Тренер: Шаховська Наталя Богданівна

Фелонюк Ілля Вікторович

Feloniuk Illia

Student

НУ "Львівська Політехніка"

EOlymp:
nordyH
AtCoder:
Hydron
Codeforces:
Earl_of_Lemongrab

Тренер: Попик Андрій Васильович

Шевченко Ілля Антонович

Shevchenko Illia

School

ХАРКІВСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "АВТОРСЬКА ШКОЛА БОЙКА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

EOlymp:
You_are_TL
AtCoder:
You_are_TL
Codeforces:
ilia13122008

Шведченко Максим Дени