Найближче змагання
Тестове змагання

2024-01-01 00:00:00
2026-01-01 00:00:00

Спонсори

EOlymp
EOlymp

E-Olymp був створений в 2007 році для підготовки учнів шкіл до олімпіад з інформатики. З тих пір нам вдалося зібрати унікальну базу задач та навчальних матеріалів, побудувати систему автоматичної перевірки, зібрати спільноту з викладачів, студентів та учнів і зробити навчання простіше, цікавіше та доступніше для всіх.

Сайт існує завдяки групі волонтерів, які займаються створенням та публікацією задач і навчальних матеріалів, підтримкою спільноти з викладачів та студентів, технічною та фінансовою підтримкою сайту. Інтернет портал не належить жодній комерційній чи державній установі. Наша мета — надання доступу до знань та інструментів для навчання, а не отримання прибутку.

Кафедра Програмної Інженерії ХНУРЕ
Кафедра Програмної Інженерії ХНУРЕ

Кафедра програмної інженерії існує вже 55 років, хоч і не завжди носила цю назву. На кафедрі працюють більше 60 викладачів, у числі яких 8 докторів наук, 14 професорів, 31 доцент, 39 кандидатів наук.

За час свого існування кафедра підготувала більше 500 кандидатів та докторів наук.

Завідує кафедрою Дудар З.В., член вченої ради, член НМР, член НТР, кандидат технічних наук, професор.

Кафедра програмної інженерії готує студентів за трьома ступенями вищої освіти: бакалаврів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (освітня програмою «Програмна інженерія»); магістрів за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення» (за програмами «Інженерія програмного забезпечення» та «Програмне забезпечення систем»); докторів філософії – за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Навчальні плани узгоджено з міжнародними стандартами підготовки програмістів.

Форма навчання – очна, заочна та заочно-дистанційна.

Харківська тусовочка олімпіадніків
Харківська тусовочка олімпіадніків
Офіціальний чат алгоритмістів Харкова та України